Heia AK

AK2 - Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen torsdag kl 19.00 på gressbanen


Ak2 spiller kamp mot Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen kl 19.00 på Bruhagen stadion i morgen (gressbanen).  Det blir fri inngang og åpen kiosk, så møt opp, nyt en god kopp kaffe og se klubbens yngste seniorer spille. Heia AK ! :-)Tilbake

AK2 - Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen torsdag kl 19.00 på gressbanen


Ak2 spiller kamp mot Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen kl 19.00 på Bruhagen stadion i morgen (gressbanen).  Det blir fri inngang og åpen kiosk, så møt opp, nyt en god kopp kaffe og se klubbens yngste seniorer spille. Heia AK ! :-)Tilbake

AK2 - Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen torsdag kl 19.00 på gressbanen


Ak2 spiller kamp mot Kvass/Ulvungen/Søya/Todalen kl 19.00 på Bruhagen stadion i morgen (gressbanen).  Det blir fri inngang og åpen kiosk, så møt opp, nyt en god kopp kaffe og se klubbens yngste seniorer spille. Heia AK ! :-)
Tilbake
Hovedsponsor: Sparebank 1 Nordvest

Hva skjer:

Averøykameratene  Tips oss på e-post: post@ak-fotball.no | Nettsiden er utviklet av