Heia AK

AK gutte 19 suveren i Ottacup!



MediaHandler.jpg

AK har lang tradisjon som deltagere i Ottacupen. Forrige helg var det J16 som gikk helt til topps.Denne helga var det juniorene som skulle forsvare klubbens ære. 

Det ble en ren maktdemonstrasjon mot lag fra Lillehammer i sør til Trondheim i nord. Innledende kamper endte med seier 5-0 over Volda, 3-1 over Vågå, seier 5-1 over Tiller2 og 4-0 over Otta3. I kvartfinalen  ble det seier 5-2 over Tiller, i semifinalen seier 5-0 over Volda og endelig storseier i finalen  med 4-0 over Nordre Land. Samtlige kamper endte med seier, og hele31-4 i målforskjell.

Vidar melder at dette var den beste prestasjonen han har vært med på sammen med det unge mannskapet.

AKs tropp: Morten, Martin, Alf Kr, Max, Thor, Rolf, Runar, William, Simon, Vetle.

Vi gratulerer!




Tilbake

AK gutte 19 suveren i Ottacup!



MediaHandler.jpg

AK har lang tradisjon som deltagere i Ottacupen. Forrige helg var det J16 som gikk helt til topps.Denne helga var det juniorene som skulle forsvare klubbens ære. 

Det ble en ren maktdemonstrasjon mot lag fra Lillehammer i sør til Trondheim i nord. Innledende kamper endte med seier 5-0 over Volda, 3-1 over Vågå, seier 5-1 over Tiller2 og 4-0 over Otta3. I kvartfinalen  ble det seier 5-2 over Tiller, i semifinalen seier 5-0 over Volda og endelig storseier i finalen  med 4-0 over Nordre Land. Samtlige kamper endte med seier, og hele31-4 i målforskjell.

Vidar melder at dette var den beste prestasjonen han har vært med på sammen med det unge mannskapet.

AKs tropp: Morten, Martin, Alf Kr, Max, Thor, Rolf, Runar, William, Simon, Vetle.

Vi gratulerer!




Tilbake

AK gutte 19 suveren i Ottacup!


AK har lang tradisjon som deltagere i Ottacupen. Forrige helg var det J16 som gikk helt til topps.Denne helga var det juniorene som skulle forsvare klubbens ære. 

Det ble en ren maktdemonstrasjon mot lag fra Lillehammer i sør til Trondheim i nord. Innledende kamper endte med seier 5-0 over Volda, 3-1 over Vågå, seier 5-1 over Tiller2 og 4-0 over Otta3. I kvartfinalen  ble det seier 5-2 over Tiller, i semifinalen seier 5-0 over Volda og endelig storseier i finalen  med 4-0 over Nordre Land. Samtlige kamper endte med seier, og hele31-4 i målforskjell.

Vidar melder at dette var den beste prestasjonen han har vært med på sammen med det unge mannskapet.

AKs tropp: Morten, Martin, Alf Kr, Max, Thor, Rolf, Runar, William, Simon, Vetle.

Vi gratulerer!



MediaHandler.jpg

Tilbake

Averøykameratene  Tips oss på e-post: post@ak-fotball.no | Nettsiden er utviklet av