Heia AK

Vidar Vassgård - æresmedlem i IL AverøykamerateneVidar Vassgård æresmedlem.jpg

Etter å ha vært i klubben i over fire tiår ble Vidar Vassgård utnevnt som æresmedlem på klubbens årsfest i november. Nå har han endelig fått beviset på medlemskapet. Vi takker Vidar for en fantastisk innsats, og håper du blir med i klubben i noen tiår til ! :-)

 
Tilbake

Vidar Vassgård - æresmedlem i IL AverøykamerateneVidar Vassgård æresmedlem.jpg

Etter å ha vært i klubben i over fire tiår ble Vidar Vassgård utnevnt som æresmedlem på klubbens årsfest i november. Nå har han endelig fått beviset på medlemskapet. Vi takker Vidar for en fantastisk innsats, og håper du blir med i klubben i noen tiår til ! :-)

 
Tilbake

Vidar Vassgård - æresmedlem i IL Averøykameratene


Etter å ha vært i klubben i over fire tiår ble Vidar Vassgård utnevnt som æresmedlem på klubbens årsfest i november. Nå har han endelig fått beviset på medlemskapet. Vi takker Vidar for en fantastisk innsats, og håper du blir med i klubben i noen tiår til ! :-)

 Vidar Vassgård æresmedlem.jpg

Tilbake

Averøykameratene  Tips oss på e-post: post@ak-fotball.no | Nettsiden er utviklet av