Heia AK

Medlemskontingent 2018 - støttemedlemskap


Her finner du litt informasjon om klubben og oversikt over satser for medlemskontingenter 2018 :-)

Vi håper vi får med oss mange nye støttemedlemmer i en spennende tid hvor det er mye som skjer i klubben. Ved betalt støttemedlemskap innen 20. februar har du stemmerett på årsmøtet som blir i slutten av mars. Her blir bl.a bygging av hall ett av punktene det skal stemmes for. Dere vil også få en innsikt i klubbens drift, både i aktiviteter og økonomi. 

Kandidater ifb med valget er gjort i forkant, så en trenger ikke være redd for å bli valgt inn i noe om en kommer. Men har du lyst til å bidra så er vi veldig takknemlig for det. Da tar du kontakt med Ann Elin på tlf 95025333 eller mail shjels@online.no.  

Meld deg inn i AK og støtt oss i arbeidet med å gi store og små et godt tilbud og en bedre treningshverdag :-)Medlemskontingent 2018.pdf (237,92 KB)

Tilbake

Medlemskontingent 2018 - støttemedlemskap


Her finner du litt informasjon om klubben og oversikt over satser for medlemskontingenter 2018 :-)

Vi håper vi får med oss mange nye støttemedlemmer i en spennende tid hvor det er mye som skjer i klubben. Ved betalt støttemedlemskap innen 20. februar har du stemmerett på årsmøtet som blir i slutten av mars. Her blir bl.a bygging av hall ett av punktene det skal stemmes for. Dere vil også få en innsikt i klubbens drift, både i aktiviteter og økonomi. 

Kandidater ifb med valget er gjort i forkant, så en trenger ikke være redd for å bli valgt inn i noe om en kommer. Men har du lyst til å bidra så er vi veldig takknemlig for det. Da tar du kontakt med Ann Elin på tlf 95025333 eller mail shjels@online.no.  

Meld deg inn i AK og støtt oss i arbeidet med å gi store og små et godt tilbud og en bedre treningshverdag :-)Medlemskontingent 2018.pdf (237,92 KB)

Tilbake

Medlemskontingent 2018 - støttemedlemskap


Her finner du litt informasjon om klubben og oversikt over satser for medlemskontingenter 2018 :-)

Vi håper vi får med oss mange nye støttemedlemmer i en spennende tid hvor det er mye som skjer i klubben. Ved betalt støttemedlemskap innen 20. februar har du stemmerett på årsmøtet som blir i slutten av mars. Her blir bl.a bygging av hall ett av punktene det skal stemmes for. Dere vil også få en innsikt i klubbens drift, både i aktiviteter og økonomi. 

Kandidater ifb med valget er gjort i forkant, så en trenger ikke være redd for å bli valgt inn i noe om en kommer. Men har du lyst til å bidra så er vi veldig takknemlig for det. Da tar du kontakt med Ann Elin på tlf 95025333 eller mail shjels@online.no.  

Meld deg inn i AK og støtt oss i arbeidet med å gi store og små et godt tilbud og en bedre treningshverdag :-)
Medlemskontingent 2018.pdf (237,92 KB)

Tilbake

Averøykameratene  Tips oss på e-post: post@ak-fotball.no | Nettsiden er utviklet av