Heia AK

Riktig god jul !


Vi vil takke alle våre medlemmer og AK-venner for all støtte og engasjement gjennom året som har gått. Om det har vært på banen, på sidelinja, gjennom et arrangement, forelder som har kjørt til og fra trening/kamp, samarbeidspartnere eller en bestemor eller nabo som har kjøpt AK-lodd, vi er takknemlig for det hver og en av dere har bidratt med. Vi ønsker dere alle en riktig god jul ! :-)Julenisse.docx (200,52 KB)

Tilbake

Riktig god jul !


Vi vil takke alle våre medlemmer og AK-venner for all støtte og engasjement gjennom året som har gått. Om det har vært på banen, på sidelinja, gjennom et arrangement, forelder som har kjørt til og fra trening/kamp, samarbeidspartnere eller en bestemor eller nabo som har kjøpt AK-lodd, vi er takknemlig for det hver og en av dere har bidratt med. Vi ønsker dere alle en riktig god jul ! :-)Julenisse.docx (200,52 KB)

Tilbake

Riktig god jul !


Vi vil takke alle våre medlemmer og AK-venner for all støtte og engasjement gjennom året som har gått. Om det har vært på banen, på sidelinja, gjennom et arrangement, forelder som har kjørt til og fra trening/kamp, samarbeidspartnere eller en bestemor eller nabo som har kjøpt AK-lodd, vi er takknemlig for det hver og en av dere har bidratt med. Vi ønsker dere alle en riktig god jul ! :-)
Julenisse.docx (200,52 KB)

Tilbake

Averøykameratene  Tips oss på e-post: post@ak-fotball.no | Nettsiden er utviklet av